Federació Catalana de Caça
Àrea Federats
Àrea Federats
Àrea Societats
ARMES
CALENDARIS
CLASSIFICACIONS CAMPIONATS
ESTUDIS I PROJECTES
HOMOLOGACIÓ TROFEUS DE CAÇA
OCELLAIRES
ORDRES VEDES
PROJECTE EMISSORES
TAXES VIGENTS DEL DEPARTAMENT D'AGRICULTURA, RAMADERIA, PESCA, ALIMENTACIÓ I MEDI NATURAL


Documentació · OCELLAIRES

CALENDARI CONCURSOS OCELLAIRES OFICIALS 2019



Calendari Concursos Ocellaires Oficials 2019

Calendari Concursos Ocellaires Oficials 2019

11/01/2019

Mentre esperem que ens facin els carnets/calendaris ocellaires 2019 que ja estan a la impremta, us avancem les dates dels concursos ocellaires oficials perquè pugueu organitzar-vos bé!

 

12 DE MAIG DE 2019 - CAMPIONAT DE CATALUNYA DE RAPIDESA A RIPOLLET

 

BARCELONA
 
Competicions a les 8:00h.
 
FEBRER
3 Federació Catalana de Caça...........................P
10 Representació Territorial Barcelona...............V
17 Unió Comarcal Barcelona.............................C
24 Castellarenca - La Adela...............................P


MARÇ

3 Les Planes - Ciutat Cooperativa......................V
10 Sabadellense - El Garden - Creu Alta............C
17 El Nido Parets - Les Tres Creus.....................P
24 Rubí - Sant Pere de Terrassa........................V

 

ABRIL
1 Bellvitge - Armonia Florida - Santa Eulàlia.......C
7 Badalona - La Colomense..............................P
14 Canyelles - Trinitat Nova - St Martí...............V
21 Cornellà - St Vicenç dels Horts.....................C
28 La Vella de Ripollet - Mollet - Cerdanyola.......P

 

MAIG
1 Olot - Memorial Sr. Mariano Mate....................V
5 Gavà - Unió Comarcal de Barcelona...............C
19 Sant Celoni - Arenys Pineda.........................P
26 La Remesa - Singuerlín................................V


JUNY

2 Unió Comarcal de Barcelona..........................C

 
 
MANRESA - BERGA
 
Competicions a les 9:00h.
 
FEBRER
3 Federació Catalana de Caça...........................P
10 Representació Territorial de Barcelona..........V
17 Unió Comarcal del Pont de Vilomara.............C
24 Navàs..........................................................P

MARÇ
3 El Poniente...................................................V
10 Los Candiles...............................................C
17 La Frontera del Carmelo..............................P
24 El Verdum de Sant Joan...............................V
31 Sallentina.....................................................C

ABRIL
7 Terrassenca - Sant Llorenç de Munt..................P
21 Santpedor....................................................V
28 Berguedana.................................................C

MAIG
1 Olot - Memorial Sr. Mariano Mate.....................P
5 Cardonina.....................................................V
19 Igualada - La Jove........................................C
26 Comarcal Manresa - Berga............................P

JUNY
2 Picapinyes.....................................................V
 
 
OSONA - GIRONA
 
Competicions a les 9:00h.
 
MARÇ
3 Ausetans......................................................P
10 Ausetans - Figuerenca.................................V
17 Ausetans....................................................C
24 Ausetans.....................................................P
31 Ausetans.....................................................V

ABRIL
7 Ripoll...........................................................C 
14 Sant Vicenç de Torelló..................................P
19 Llinars del Vallès..........................................V
21 Barri de Montserrat......................................C
22 Ausetans.....................................................P
28 Sant Pere de Torelló.....................................V        

MAIG
1 Olot - Memorial Sr. Mariano Mate.....................C
5  Manlleu........................................................P
19 Sant Hipòlit de Voltregà.................................V
26 Torelló.........................................................C

JUNY
2 Barri de Montserrat........................................P
9 Ripoll............................................................V
16 Manlleu.......................................................C
 
 
LLEIDA
 
Competicions a les 9:00h.
 
FEBRER
3 Federació Catalana de Caça...........................P

MARÇ
3 La Taula d’Or.................................................V
10 El Verdum de Torrefarrera............................C
17 La Pluma Dorada.........................................P

MAIG
1 Olot - Memorial Sr. Mariano Mate....................V
    
     Data a determinar
     Copa Lleida i premis comarcal......................C




Comentaris



No hi han comentaris.




Fes el teu comentari

Per deixar el teu comentari has d'estar registrat
NOM D'USUARI
PASSWORD
Alta nou federat     ·     Alta nova societat     ·     Alta Becader




<< Tornar